FORGOT YOUR DETAILS?

Pomożemy Ci ubrać się do pracy

by / / ROZMAITOŚCI, W FIRMIE
odziez robocza

Przepisy kodeksu pracy nakładają na pracodawcę obowiązek dostarczenia pracownikowi nieodpłatnie odzieży roboczej oraz środków ochrony indywidualnej. W wielu zawodach odzież ta zabezpiecza przed urazami mechanicznymi, zabrudzeniami ciała, zapewnia czystość i estetykę, a przede wszystkim chroni zdrowie pracownika. Trudno bowiem wyobrazić sobie pracę chociażby w szpitalu, straży pożarnej czy zakładzie chemicznym bez odpowiedniej ochrony.

Jeżeli nie wiesz jak sobie poradzić z tą sytuacją, szukasz optymalnego rozwiązania lub kogoś kto przejmie za Ciebie cały obowiązek dbania w Twoim zakładzie o odpowiednią gospodarkę odzieżową lub szukasz pojedynczych ubrań, sprzętu BHP czy środków ochrony indywidualnie to dobrze trafiłeś.

W ofercie, oprócz podstawowych artykułów BHP takich jak odzież robocza i ochronna, obuwie robocze czy ochronniki słuchu znajduje się wiele wyrobów specjalistycznych. Oferowana przez nas odzież robocza przeznaczona jest do pracy zarówno w warunkach zimowych jak i letnich.

W ramach naszej działalności znajduje się także serwisowanie odzieży roboczej i ochronnej. Poprzez połączenie branży bhp i prania odzieży jesteśmy w stanie zapewnić pełną obsługę naszemu odbiorcy praktycznie od A do Z.

 

W naszej ofercie znajdziesz następujący asortyment:

 

– rękawice

 

– ochrona głowy

 

– ochrona oczu i twarzy

 

– ochrona słuchu

 

– ochrona dróg oddechowych

 

– ochrona przed upadkiem

 

– artykuły BHP

 

– odzież robocza i ochrona

 

– obuwie ochronne

 

– chemia BHP

 

– piktogramy, znaki BHP

 

W wszystko to w najlepszych cenach z profesjonalnym doradztwem i obsługą

 

Nie zwlekaj, dowiedz się więcej:

Sebastian 696 472 203

 

Krzysztof 604 222 366

 

Iwona 71 392 01 49

 

Pracownicy każdej firmy są jej wizytówką. Ich wygląd mówi o przedsiębiorstwie znacznie więcej niż słowa – Zadzwoń przygotujemy dla Ciebie i Twojej firmy idealne rozwiązanie.

 

TOP