FORGOT YOUR DETAILS?

BHP e-learning

Bhp e-learning to niezwykle interesująca, a zarazem wygodna propozycja w zakresie szkoleń skierowanych do wszystkich grup zawodowych. Świadczymy profesjonalne usługi z myślą o naszych Klientach ceniących efektywność i nowoczesne metody. Kiedy ważne staje się podnoszenie kultury Bezpieczeństwa i Higieny Pracy w firmach szkolenia są jak najbardziej wskazane i w skuteczny sposób pomagają uzyskać wiedzę z tej dziedziny.

Pragniemy zwrócić uwagę na fakt, że szkolenie z zakresu BHP przeprowadzane przez internet składa się z przygotowanych multimedialnych prezentacji, quizów i testów, do których pracownicy otrzymują dostęp po zalogowaniu. Materiały szkoleniowe są zgodne z programami ramowymi dla tych szkoleń. Tego rodzaju rozwiązanie niewątpliwe stwarza mnóstwo korzyści związanych także z oszczędnością czasu i pieniędzy. Termin szkolenia w systemie e-learning można dopasować do indywidualnego planu pracy oraz tempa przyswajania wiedzy. Każdy pracownik sam zarządza kiedy i ile materiału jest w stanie przyswoić. Jednak należy pamiętać o tym, że na zapoznanie się z zagadnieniami z zakresu BHP i rozwiązanie testu jest 30 dni od momentu nadania loginu oraz hasła.

Do przeszkolenia pracownika oraz otrzymania pełnoprawnego zaświadczenia (w przypadku uzyskania 60% poprawnych odpowiedzi) wystarczy pięć prostych kroków, o czym dokładnie informujemy na stronie naszego serwisu. Oprócz szkoleń e-learning proponujemy także tradycyjne bezpośrednio w zakładzie pracy w postaci wykładów jak i seminariów. W ramach naszej oferty świadczymy dodatkowe usługi, takie jak: kompleksowa obsługa BHP, dokumentacja powypadkowa, ocena ryzyka zawodowego. Zapraszamy do współpracy!

Więcej możesz się dowiedzieć o:

– E-learning BHP

– Szkolenia BHP e-learning

– Szkolenia BHP online

– Szkolenia BHP przez Internet

TOP